| E-posta | tursan

| E-posta | tursan.biz | Site Haritası  

menu
 

TURSAN KIRTASİYECİLİK A.Ş.

Tursan Kırtasiyecilik A.Ş. 35 yılı aşkın süredir Türkiye kırtasiye sektöründe önde gelen markaların üretimi ve distribütörlükleri aracılığı ile tüketicilere ulaşmaktadır.

Tursan, Türkiye'de en çok tercih edilen masa takvimi olan Yıldızlı Blok® 'un üreticisi ve dağıtıcısıdır. Tursan ayrıca alanlarında lider olan Pentel®, Milan® Waldmann®, Foldermate® ve Folex® markalarının Türkiye distribütörüdür.

Firmamızın felsefesi, tüketiciye kaliteyi en uygun şartlarda sunmanın yanısıra, satış sonrası müşteri memnuniyetini inşa etmek ve kalıcı kılmaktır. Bu anlayışımızın bir sonucu olarak Tursan, birçok kere İstanbul Ticaret Odası Takdir Beratı ile ödüllendirilmiş, 2000, 2002, 2005 ve 2010 yıllarında ise Pentel tarafından Avrupa çapında yılın distribütörü seçilmiştir.

Firmamız kuruluşundan beri kaliteli, güvenli ve günlük hayatınıza değer katan çağdaş ürünler sunmayı bir ilke olarak sürdürmektedir.

YILDIZLI BLOK

Yıldızlı Blok®, tüketiciyle tanıştığı 1922 yılından günümüze kadar geçen sürede Türkiye'de en çok kullanılan masa takvimi olmuştur.

Doğru ve güvenilir bilgilerini, kaliteli işçiliğini ve malzemesini üretimin her aşamasında uygulanan çok titiz kalite kontrolüne borçludur.

 

  Yıldızlı Blok ®  Tursan Kırtasiyecilik A.Ş.'nin tescilli markasıdır. Her hakkı mahfuzdur.

Copyright © 2019  Tursan Kırtasiyecilik San. ve Tic. A.Ş.